Paulina & Kuba

Tydzień do ślubu i wesela, wszystko dopięte ma ostatni guzik, prawie... Pierwszy taniec? Yyy... No tak piosenkę mamy, naszą ukochaną, ale bujać się tak do rytmu to chyba za mało... No tak mieliśmy ćwiczyć, ale jakoś nie wyszło. I tu pojawiła się Pani Ewa. W parę dni nauczyła nas układu tanecznego, który wyszedł nam bardzo naturalnie i widowiskowo. Pani Ewa jest bardzo ciepłą, miłą i cierpliwą osobą. Każdemu bez wahania jesteśmy w stanie ją polecić. Serdecznie pozdrawiamy!

received_1570420476411483.jpeg
zdj 1-2.jpg
Izabela & Justus

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z agencją ślubną Weddream. Na przygotowania mieliśmy mało czasu, a mieszkając za granicą zorganizowanie takiej uroczystości w Polsce na pewno nie byłoby dla nas łatwym zadaniem. Zdecydowaliśmy się więc na pomoc konsultantki ślubnej i się nie zawiedliśmy. Pani Ewa to osoba profesjonalna, której w pełni można zaufać, zaangażowana w swoją pracę, mająca wiele ciekawych pomysłów i świetny kontakt z klientem. Wszystko było idealnie dopracowane i zorganizowane według naszych oczekiwań. Dzień naszego ślubu był dla nas pięknym, niezapomnianym przeżyciem, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Z całego serca polecamy agencję Weddream wszystkim parom, które szukają wsparcia przy organizacji tego ważnego dnia. 

A  la & Sylwester

Bardzo serdecznie polecamy współpracę z Weddream. Profesjonalne podejście do tematu, ale jednocześnie fajna, luźna atmosfera na spotkaniach. Mieliśmy dużo zapytań i wymagań odnośnie naszego wesela w plenerze. Mogliśmy liczyć na ciekawe pomysły i pomoc w wykonaniu. Agencja współpracowała z fotografem oraz dj-z usług obu skorzystaliśmy i byliśmy zadowoleni. Pozdrawiamy i polecamy!

d60a2184.JPG
77f2dac4-0075-4828-8a07-ee52405534e2.JPG
Ola & Marcin

Współpracę z Ewą wspominamy bardzo przyjemnie. Tancerze z nas kiepscy a jednak Ewie udało się nas nauczyć pięknego pierwszego tańca do piosenki Eda Sheerana. Nasz taniec zrobił wielkie wrażenie na Gościach!
Polecamy z całego serca!

 

A  nia & Tomek

Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji naszego ślubu i wesela. Dzięki wsparciu pani Ewy i Weddream udało nam się dopiąć wszystko na ostatni guzik i przeżyć to ważne wydarzenie wiedząc, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Przygotowaniom towarzyszył stres, spowodowany wieloma decyzjami do podjęcia, dlatego ważna dla nas była dobra rada osoby tak świetnie obeznanej w temacie.
Bez wahania polecamy współpracę z agencją Weddream!

13323298_10153663075457636_1232078193385
unnamed-2.jpg
Natalia & Pawel

Dziękujemy serdecznie właścicielce Pani Ewie! Dzięki niej nasz ślub i pierwszy taniec był wyjątkowy dla nas oraz dla naszych gości, których naprawdę wzruszył do łez.

POLECAMY BARDZO SERDECZNIE! :)

Pozdrawiamy